luty28

Dlaczego mężczyzni kochają zołzy????

dodano: 28 lutego 2017 przez amelia2016


 Nowoczesna zołza jest niemal jak bogini niedostępna i zimna dla facetów,ma wiele tajemnic które facet chce natychmiast odkryć,przynajmniej ona sprawia takie wrażenie aby tak myślał.

Zołza nie czeka,spóznia się na randkę bo chce by to facet czekał na nią,bierze numer telefonu ale nie daje swojego bo nie lubi dać się zaskakiwać,to ona decyduje kiedy,jak ,gdzie i z kim,daje wolność facetowi i nie trzyma na smyczy,daje do zrozumienia że może mieć innego,nie czeka też na telefon od faceta,ma inne zajęcia,nie angażuje się zbyt szybko,ani nie daje się zbyt szybko uwieść.

Nie mówi o sobie zbyt wiele,umie słuchać,nie jest wścibska,lubi trzymac facetów na dystans.

Dystans sprawia że szaleją na jej punkcie zastanawiająć się czy czasem bogini im nie ucieka,wtedy kombinują jak ją zdobyć ponownie i o to chodzi by zawsze się o nią starali i  zyli w niepewności.

Inteligętna zołza wie jak zmusić faceta by grał tak jak ona tego chce,błagająć by założyła mu smycz na szyję,nawet o tym nie wiedząć.

Niełatwo zdobyć zołzę ale warto,kocha ona całą sobą i jest skłonna do poświęceń,jesli obiekt jej uczuć jest tego wart,jak to mowią,dziewczyna uparta jest wiele warta,uparty facet jest nic nie wart.

 

 

 

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy